Arhitektūra

Stikls pamatoti ir kļuvis par pievilcīgu materiālu, kas dod arhitektam iespēju radīt krāšņākos daiļrades darbus. Turklāt ne tikai no estētiskā viedokļa - stikls, apstrādāts ar mūsdienīgām tehnoloģijām, pēc saviem tehniskajiem raksturlielumiem (piemēram, siltumizolācija, saules staru kontrole, skaņas izolācija, drošība) salīdzināms ar citiem konkurējošiem būvmateriāliem.

Mūsu klimatā, kad pusi gada valda krēsla, stikls ir tas materiāls, kas spējīgs mums dāvāt gaišus mirkļus. Gaisīgums, vieglums, elegance un gaisma…

Mūsdienu arhitektūrā arvien biežāk tiek izmantoti lieli stiklotie laukumi. Spoguļota vai matēta stikla virsma, krāsu spēle, ģeometrisks vai izliektu līniju dizains - tās ir tikai nedaudzas no iespējām, ko piedāvā stikls mūsdienīgas un kvalitatīvas arhitektūras radītājiem. Pērles pilsētas ainavā un mūsu apkārtesošajā vizuālajā vidē. Marepleks piedāvā stikla paketēs izmantojot dažādus stikla veidus, tai skaitā arī rūdītos, laminētos un krāsotos stiklus, stikla paketes ar nobīdītām malām, lielgabarīta stikla paketes un struktūrstiklojuma stikla paketes, kā arī ugunsdrošās stikla paketes.

Strenču iela 5, Rīga, LV 1009, Latvija
ilona.marepleks@gmail.com
© Marepleks 2009